Сабақ жоспары
САБАҚ:65
Мектеп:№26
Мұғалімнің аты-жөні:Әбдіқалықова И.
|
|
|||||||||
|
|
|||||||||
| СЫНЫП:10«А»
|
Қатысқандар:9 | Қатыспағандар:– | |||||||
| Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаттары | Т1. Мәтінге өз жауабы мен өз көзқарасын білдіру
А4.Кез келген тақырыпқа сөйлеседі және өз ойын жеткізу Ж2. Таңдалған тақырып бойынша көркемдегіш құралдар мен тіркестерді тиімді қолдана отырып мәтін жазу
|
||||||||
| Бағалау критерийлері | Мәтінге өз жауабы мен өз көзқарасын білдіреді.
Кез келген тақырыпқа еркін сөйлеседі және өз ойын анық жеткізеді. Таңдалған тақырып бойынша көркемдегіш құралдар мен тіркестерді тиімді қолдана отырып мәтін жазады |
||||||||
| Бағалау критерийлері | дискрипторлар
Мәтінді түсініп оқиды.Өз көзқарасын білдіреді. |
||||||||
| Тақырыптарға еркін көркемдегіш құралдарды қолданып мәтін жазады.
Берілген тақырыпта сөйлеседі. Өз ойын еркін жеткізеді. |
|||||||||
| Алдыңғы оқу: | Тілдік қарым-қатынастың қызметін біледі.
Ресми –іскерлік қатынас тілінің жазбаша түрін біледі.
|
||||||||
| Жоспар | |||||||||
| Жоспарлан–ған уақыт | Жоспарланған жаттығу түрлері | Ресурстар | |||||||
| Басы
/1 мин/
|
Ұйымдастыру кезеңі
Оқушылармен амандасу,түгендеу Үй тапсырмасы 284-беттегі шығармашылық жұмысты орындау. Ақиқат па,жалған ба? Сабақты қорыту Қағаз түріне қарай екі топқа бөлінеді. Қима қағаздар арқылы бүгінгі сабақтың тақырыбы табылады.
Түйін сөз:Отан үшін отқа түс,күймейсің |
Түрлі қағаздар
|
|||||||
| Ортасы
|
Негізгі бөлім
Ақпарат алу стратегиясы арқылы 2 топқа мәтін беремін. 1.Мәтінді жүгіртіп оқып,топта түсінгендерін талқылайды. Әр топтан баяндаушы түсінгенін баяндайды. 2. Сканерлеп оқыту әдісі 248-жаттығу. Топтарға мәтін беремін. Мәтіннің ішіндегі керексіз сөздерді алып тастайды. Мәтін не туралы?
249-жаттығу РАПТ әдісі арқылы «Мен таңдаған тұлға»тақырыбында ресми үлгіде мерекелік құттықтау арнап, басты қасиеттеріне этикеттік талап үлгілерін сақтай отырып жазады. 250-жаттығу. Екі жақты күнделік өлеңді оқиды.Топтар бөліп,кестені толтырады
251-жаттығу/ауызша/
Сөздердің байланысу түрлеріне әр топ 1-1-ден мысал айтады. |
Үлестірмелі материалдар
Үлестірмелі материалдар
Ашық хаттар
Постер |
|||||||
| Соңы
2 мин
Үйге тапсырма |
Венн диаграмма арқылы қорытындылайды
252-жаттығуды орындау шарты бойынша
Кері Байланыс
Бүгінгі сабақ саған ұнады ма? |
Зуылдақ әдісі
Үлестірмелі қағаздар |
|||||||
| Қосымша ақпарат | |||||||||
| Саралау – оқушыға мейлінше қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілетті оқушыға тапсырманы қалай түрлендіресіз? | Бағалау – оқушы білімін тексеруді қалай жоспарлайсыз? | Пəнаралық байланыс – Денсаулық жəне қауіпсіздік, АКТ-мен байланыс.
Құндылықтармен байланыс (тəрбие элементі). |
|
| Рефлексия | Өз сабағыңызды талдау үшін осы бос орынды пайдаланыңыз. Сол жақта | ||
| Сабақтың мақсаты | берілген сұрақтарға жауап беріңіз. | ||
| мен оқу | |||
| міндеттері | |||
| орындалды ма? | |||
| Бүгін оқушылар | |||
| не үйренді? | |||
| Сабақ қалай өтті, | |||
| қандай деңгейде | |||
| өтті? | |||
| Жоспарланған | |||
| саралау жақсы | |||
| іске асты ма? | |||
| (тапсырмалар | |||
| сəйкес болды ма?) | |||
| Уақытты қалай | |||
| пайдаландым? | |||
| Жоспарыма | |||
| қандай өзгеріс | |||
| енгіздім жəне | |||
| неге? | |||
| Қорытынды бағалау | |||
| Ең жақсы өткен екі нəрсе (оқыту мен оқуға қатысты) | |||
| 1: | |||
| 2: | |||
| Қандай екі нəрсе немесе тапсырма сабақтың одан да жақсы өтуіне ықпалын тигізер еді (оқыту | |||
| мен оқуға қатысты)? | |||
| 1: | |||
| 2: | |||
|
Осы сабақтың барысында барлық сынып немесе жекелеген оқушылар жөнінде келесі |
|||
| сабағыма қажет болуы мүмкін қандай ақпарат білдім? | |||
| 1: | |||
| 2: | |||
Түгел Медиа